Home

O nas

Musiał, Sowisło & Topolewski Audit Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (MST Audit Services Sp. z o.o.) zajmuje się rozwiązywaniem trudnych problemów wymagających współpracy specjalistów z różnych dziedzin. Właściwy partner potrafi wskazać i zrealizować skuteczne postępowanie nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach.

Aby sprostać tym oczekiwaniom została utworzona Spółka, która świadczy następujące usługi: prowadzenie usług księgowych, usługi kadrowo–płacowe, doradztwa w zakresie organizacji rachunkowości, przeprowadza audyty finansowe i podatkowe, bada sprawozdania finansowe, przeprowadza audyty wewnętrzne w państwowych jednostkach budżetowych, uczelniach publicznych, samodzielnych publicznych zakładach opieki zdrowotnej, jednostkach samorządu terytorialnego, a zarazem prowadzi doradztwo gospodarcze.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Adwokat Paweł Sowisło oraz Adwokat Krzysztof Topolewski wspólnicy zarządzający Kancelarii Adwokatów i Radców Prawnych P.J. Sowisło & Topolewski Spółka komandytowa, posiadając wieloletnie doświadczenie związane z obsługą podmiotów gospodarczych postanowili wykorzystać swoją wiedzę profesjonalną jak i praktyczną i zdecydowali się na uruchomienie podmiotu.

Wspólnikiem i zarazem członkiem zarządu jest Jerzy Musiał – doświadczony biegły rewident, doradca podatkowy i lustrator z uprawnieniami nadanymi przez Krajową Radę Spółdzielczą. Pełnił różne funkcje w gospodarce oraz w organach skarbowych. Od wielu lat prowadzi działalność dydaktyczną.
Członkiem zarządu jest Anna Nowak – doświadczona biegła rewident z ponad 30 letnim stażem pracy. Pełniła różne funkcje w gospodarce oraz w organach skarbowych. Jest mentorem kilku pokoleń księgowych.

Wojciech Dziendziura – osoba odpowiedzialna za zarządzanie Spółką, jako doświadczony księgowy jest związany od wielu lat z rachunkowością i finansami firm produkcyjnych, handlowych oraz usługowych. W praktyce zawodowej pełnił funkcję Głównego Księgowego, Dyrektora Finansowego oraz Dyrektora Zarządzającego w spółkach z kapitałem krajowym jaki i zagranicznym.

Działem podatkowym kieruje doradca podatkowy – Sławomir Wiciak, współpracujący z Kancelarią Adwokatów i Radców Prawnych P.J.Sowisło & Topolewski spółka komandytowa. Jego zainteresowania zawodowe obejmują głównie działania polegające na wyszukiwaniu efektywnych rozwiązań z zakresu inżynierii podatkowej zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. W swojej pracy zawodowej oprócz zagadnień związanych z procesowym prawem podatkowym, specjalizuje się w sprawach z zakresu podatków dochodowych i postępowania egzekucyjnego w administracji, a także podatków lokalnych. Przed rozpoczęciem pracy w Kancelarii pracował w administracji skarbowej na stanowiskach kierowniczych. Jest absolwentem między innymi: Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu oraz Studiów Podyplomowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.